12 yorum


 1. // Cevapla

  merhaba,
  bizim büyük çaresizliğimiz i okumuş çok sevmiştim. yazınızdan sonra barış bıçakçı nın naif,samimi dilini özlediğimi farkettim. herkes herkesle dostmuş gibi yi sipariş ettim heyecanla bekliyorum:)


  1. // Cevapla

   merhaba,
   ‘herkes herkesle dostmuş gibi’ çok güzel bir seçim olmuş, gerçi ben tüm kitaplarını çok sevdim. okuduktan sonra yorumlarınızı öğrenmeyi çok isterim.
   keyifli okumalar 🙂


  2. // Cevapla

   evet kitabımı bitirip geldim:) aslında siz o kadar guzel anlatmışsınız ki kitabı, bana diyecek pek bir şey kalmamış. gerçekten de hayat var bu kitapta. barış bıçakçı özellikle şu dönemde bana çok iyi geldi. mesela çetin ile ender i görünce eski dostları görmüş gibi sevindim:) başka bir yerinde aşka neden inanmadığımı anladım. altını çizdiğim yerler oldu. kısacası ben sevdim bu kitabı. sırada veciz sözler var:) yazınız ve bu güzel kitapları hatırlattığınız için çok teşekkür ederim size.


  3. // Cevapla

   hoş geldiniz 🙂 kitabı okuma kararınız beni mutlu etmişti, bitirince yazdığınız yorumlar daha da mutlu etti. gerçekten haklısınız bu kitapta ‘hayat’ var ve sizi alıp götürüyor.
   veciz sözler de çok güzel bir seçim 🙂 onu okumanızın ardından da yorumlarınızı beklerim 🙂
   esen kalın. 2. Mine
  // Cevapla

  İlk defa duydum yazarın adını bu akşam. Bir an önce okumak, neden daha önce keşfetmedim diye pişman olmak istiyorum. Bir de bana kitap hediye edebilirsiniz…?

 3. Seçil Sihlén
  // Cevapla

  Barış Bıçakçı’nın Bizim Büyük Çaresizliğimiz kitabını okuyup hayranı olduktan sonra, başka hangi kitabını okumalıyım araştırması yaparken yazınıza denk geldim. Ne kadar teşekkür etsem az. Emeğinize sağlık, eksik olmayın ? şansımı Herkes Herkesle Dostmuş Gibi’den yana kullanıyorum 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir